FB

Správa pohledávek

Vedete úspěšnou firmu a pohledávek máte tolik, že je nestíháte ani vnímat? S tím Vám pomůžeme.

Myš

Vedete úspěšnou firmu a pohledávek máte tolik, že je nestíháte ani vnímat? S tím Vám pomůžeme.

Jsme firma poskytující služby v oblasti vymáhání a správy pohledávek. Ohledně vymáhání si povíme později, teď bychom Vám chtěli přiblížit správu. Jedná se o to, že Vy k nám přijdete se žádostí o správu Vašich pohledávek a my se postaráme o všechno ostatní. Upozorníme na případné změny, výkyvy či splacení pohledávky. Takže Vy můžete klidně spát, zatímco my budeme 24 hodin po sedm dní v týdnu bedlivě sledovat Vaše pohledávky. A jak již bylo uvedeno, jakmile se objeví nějaká nesrovnalost nebo změna, dáme Vám obratem vědět. Rozhodnutí a následné řešení případné situace je samozřejmě na Vás. Ovšem pokud byste si nebyli jistí, můžete se obrátit na naše odborníky, kteří Vám už poradí.

Správa a vymáhání pohledávek

V opačném případě, kdy pohledávky budou nehybně stát na jednom bodu, Vám můžeme pomoci s vymáháním pohledávek. Samozřejmě, veškeré metody, které využíváme, jsou v rámci zákona a slušného chování. Dáváme přednost osobnímu kontaktu s dlužníky a profesionálnímu přístupu. Nenechte se ovšem zmást – tyto, na první pohled nefungující metody, jsou stejně účinné jako ty, které nejsou až zas tak slušné a lehce na mezi zákona. Tím nechceme říct, že je používáme. Naopak – naše zásady tkví ve slušném a profesionálním jednání.

Vymáhání pohledávek

Jak již bylo uvedeno výše, zaměřujeme se i na vymáhání pohledávek. Vše probíhá v mezích zákona a slušného chování. Nemusíte se tedy bát, že by na dlužníka přišla banda řezníků. Pravda je, že společností, které se zabývají vymáháním pohledávek, je velké množství. To nás ale vede k tomu, abychom my byli jedni z nejlepších. Ty, na které se můžete v každém případě spolehnout.