Investice do nemovitostí

Před vypuknutím finanční krize byla investice do nemovitostí považována za jednu z nejvýhodnějších investic. Spousta lidí, kteří měli finanční prostředky na to, aby je mohli investovat, je vložili právě do nemovitostí. Po investici už jen sledovali růst ceny. S příchodem krize ale mnoho investorů utrpělo značné ztráty.

Myš

Pokud se řadíte k investorům, kteří nepotřebují své peníze zpět ihned, je otázkou času, kdy se cena nemovitosti vyšplhá nad nákupní cenu. Stačí pouze setrvat a zjistíte, že investovat do nemovitostí se stále vyplatí. Krize bude zažehnána a zhodnocení vložených finančních prostředků bude opět velmi zajímavé.

Zhodnocení peněz je pomalé ale jisté

Pokud investujete do nemovitosti určené k pronájmu, připravte se na to, že výnos bude běh na dlouhou trať. Zhodnocení svých peněz se ale dočkáte. Důležité ale je, abyste o investici do nemovitosti měli dost informací. I tento druh investování má totiž svá rizika.

Důležité je znát hodnotu dané nemovitosti. Nejlepší řešení je levně nemovitost nakoupit, rekonstrukcí zhodnotit, nějaký čas nemovitost pronajímat a ve vhodném okamžiku Vaši nemovitost draze prodat!

Ne vždy může investor počítat s tím, že bude mít díky pronájmu pravidelný měsíční příjem. Je potřeba vzít v úvahu také několik faktorů, jako jsou například inflace, snížení příjmů, absence nájemníka, lokalita atd.

Investice vlastních naspořených peněz

Patříte mezi ty šťastlivce, kteří si můžou dovolit investici na koupi bytu či domu z vlastních finančních prostředků? Pak se můžete radovat. S největší pravděpodobností bude hodnota nemovitosti splacena ještě v aktivním věku. Stane se z Vás rentiér s pravidelným a zároveň dlouhodobým příjmem.

S kým a do čeho vhodně investovat?

Bojíte se o své naspořené peníze a rádi byste měli své finance zajištěné? Pak zvolte investování do nemovitostí se společností Nexta Finance s.r.o. Je samozřejmě spousta dalších možností, jak můžete zhodnotit peníze. Otázkou je, jaký výnos Vám v budoucnu vynese například termínovaný vklad, spořící účet nebo stavební či důchodové spoření.

Naše společnost Nexta Finance s.r.o. se zabývá investicemi do nemovitostí a to pouze na území České republiky. S investicí do nemovitosti prostřednictvím společnosti Nexta Finance budete mít své vložené peníze kdykoliv k dispozici, pokud je budete potřebovat nenadále vyzvednout, pak Vám samozřejmě tuto možnost umožníme.

Navštivte stránky zajisteneinvestice.cz, kde se o investování dozvíte více. V případě zájmu nás kontaktujte.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.