Finanční poradenství pro každou životní situaci

Jsme profesionály v oboru finanční poradenství. Připravíme Vám osobní finanční plán včetně posouzení Vašeho současného portfolia.Jsme profesionály v oboru finanční poradenství. Připravíme Vám osobní finanční plán včetně posouzení Vašeho současného portfolia.

Myš

Jsme profesionály v oboru finanční poradenství. Připravíme Vám osobní finanční plán včetně posouzení Vašeho současného portfolia. Budeme pečovat o zajištění finanční pohody pro Vás i Vaše nejbližší. Společně se budeme dlouhodobě a pravidelně zabývat Vaší finanční záležitosti tak, aby vše směřovalo k Vaší finanční nezávislosti. Kvalita a rozsah našich poskytovaných služeb je založena na individuálních profesních schopnostech a zkušenostech odborných pracovníků našeho týmu finančního poradenství. Nabízíme Vám rychlé a odborné služby za příznivé ceny! Přesvědčte se sami, přijďte si vyzkoušet naše služby v praxi.

Správce financí

Naše mysl je regulována tzv. finančním kompasem. Tento kompas je u většiny lidí nastaven vydělávání tisíců, ne milionů. Někteří lidé ho dokonce mají dimenzovaný pouze na stovky. A mnozí dokonce ani ne na to. A někteří ho mají nasměrován úplně opačným směrem! Jako správce financí se neosvědčí každý, a proto nastavení mysli je velmi důležité. Zamyslete se, jak je nastaven Váš finanční kompas? Ať je jakkoliv nízko nebo vysoko, ať je vychýlen do kteréhokoliv směru, naším cílem je ho zvýšit. Finanční analýza je pomocným nástrojem, jak zjistit, na čem vlastně jste.

Finanční analýza

Finanční analýza je určena pro každého. Nenechte se překvapit a naučte se hodnotit, jak na tom ve skutečnosti jste. Staňte se správcem svých financí a naučte se s nimi efektivně nakládat. Pro získání bohatství a i čehokoliv jiného je především důležité nastavení Vaší mysli. Finanční kompas Vám pomůže s jejím nastavením správným směrem. Ověřte si, že úspora Vašich peněz je pro nás prioritou číslo jedna. Svěřte své problémy odborníkům pro finanční poradenství. Staňte se i Vy spokojeným zákazníkem společnosti Business Consulting Plzeň!

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.