Fyzická osoba

Daňové přiznání

Naším prvořadým cílem je poskytovat kvalitní, efektivní a spolehlivé služby
v co možná nejkompaktnější podobě s důrazem na vysokou kvalitu,
odbornost a plně individuální přístup.

Jak to funguje?

Do naše formuláře vyplníte osobní údaje a nahrajete potřebné podklady. Ze zadaných údajů Vám vygenerujeme plnou moc, kterou podepíšete a nahrajete zpět. My za Vás následně všechno vypracujeme a podáme.

Začít vyplňovat

Co budete potřebovat?

  • Tiskárnu
  • Scanner nebo fotoaparát
  • Podklady pro zpracování přiznání
Začít vyplňovat

Co byste měli vědět?

  • S plnou mocí daňové poradce se posunuje termín pro podání přiznání na 1. července, přiznání se ale budeme i tak snažit zpracovat v co nejkratším čase.
Začít vyplňovat
Začněte hned
3 000 Kč
Bez DPH

Vyplňte Vaše údaje a příjmy, nahrajte nám podepsanou
plnou moc a my se postaráme o zbytek.
Za přiznání zaplatíte až po zpracování přiznání na základě námi vystavené faktury.

Začít vyplňovat
Přiznání se snažíme vyhotovit v co nejkratším možném čase. Zpravidla přiznání zpracujeme do 14 dnů od obdržení všech potřebných podkladů.
Všechna přiznání jsou zpracována zkušenými experty ve svém oboru. Žádné z podaných daňových přiznání není zpracováno strojem. Pokud máte jakékoliv problémy nebo otázky, můžete se spojit s konkrétním člověkem, který na vašem přiznání pracuje. Stejně tak se on spojí s Vámi v případě nejasnosti.
Většinu přiznání opravdu zpracujeme za tuto cenu. Nicméně vyhrazujeme si právo (v případě složitějších přiznání) předem upozornit na vyšší cenu za zpracování přiznání, a to co v nejkratším možném termínu. Až po Vašem odsouhlasení začneme na takovém přiznání pracovat. Pokud tedy s navýšením ceny nebudete souhlasit, nic platit nebudete.
Není. Tato služba je hrazena samostatně a stojí 1.000,- bez DPH. Přehledy vyplňují pouze osoby, které vykonávají samostatně výdělečnou činnost (podnikání). Pokud tedy nemáte příjmy z podnikání, tak se Vás tato služba netýká.
Pokud udělíte naší kanceláři plnou moc, posunuje se automaticky termín pro podání daňového přiznání na 1. pracovní den v červenci. Do tohoto termínu je nutné i zaplatit případný doplatek daně.
Ano, pokud podáme přiznání do 1.4.2021 tak přesto, že bylo podání učiněno s plnou mocí daňového poradce, bude daň vyměřena k 1.4.2021. a vrácení přeplatku tak dojde do 30 dnů od toho data. V takovém případě je ale třeba zaslat podklady pro přiznání s dostatečným předstihem, aby se vše stihlo.
Pokud si nejste jistí, zda máte na slevu nárok, zaškrtněte možnost, že chcete uplatnit slevu na dítě a do pole níže napište Váš k dotaz k uplatnění slevy. My možnost uplatnění slevy posoudíme a dáme Vám vědět naše stanovisko, které zakomponujeme do přiznání.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.