FB
Nabízíme

Daňové poradenství

Daňové poradenství je naším primárním oborem, ve kterém se díky našemu zakladateli Ing. Tomáši Goláňovi pohybujeme od roku 1993. Nejen díky jeho nabitým zkušenostem jsme se dostali mezi špičky v oboru a naši klienti nám mohou 100% důvěřovat.

Myš

Co obnáší daňové poradenství

Víme, že daňové poradenství není jen o doporučení a radách. Daňový poradce by se měl v co možná největší míře seznámit s klientovou situací, maximálně se vžít do rozhodovací role a jednat dle svého nejlepšího uvážení. Zároveň musí mít daňový poradce zkušenosti z praxe a musí se umět v oblasti daní velmi dobře pohybovat. Daňové poradenství v sobě skrývá i zastupování klienta před úřady či komunikaci s dalšími subjekty.

Co obnáší daňové poradenství
Co od nás můžete očekávat?

Co od nás můžete očekávat?

Prodloužení termínu podání přiznání k dani z příjmu o tři měsíce je jen třešničkou na dortu daňového poradenství. Jeho hlavní přínosy se ukrývají v našem komplexním přístupu ke klientovi, kterému zajistíme vše od daňové konzultace v návaznosti na české právní předpisy až po řešení sporů s finančními úřady prostřednictvím řádných i mimořádných opravných prostředků, prostřednictvím správních žalob ke správním soudům či podáním kasačních a ústavních stížností prostřednictvím našeho právního zástupce.

Daňový poradce v akci, aneb co zahrnuje naše
daňové poradenství?

V rámci daňového poradenství Vám nabízíme široké spektrum služeb, díky kterým můžete věnovat energii Vašemu podnikání, zatímco my se postaráme se o:

My všichni ze společnosti
TOMÁŠ GOLÁŇ, daňová kancelář, s.r.o.
jsme připraveni Vám pomoci

Za roky našeho působení na poli daňového poradenství jsme nasbírali cenné zkušenosti, které každý den uplatňujeme při spolupráci s našimi klienty. Navíc se stále vzděláváme a sledujeme novinky v oboru, abychom mohli našim klientům poskytovat servis, na který se mohou spolehnout.

Co vy na to?

Zaujaly Vás naše služby?

Napište nám zprávu a my se Vám ozveme zpět.

Napsat zprávu