Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Daňové poradenství

Daňové poradenství

Požadujete-li od svého daňového poradce flexibilitu, zkušenosti, pevné zázemí a kvalitně odvedenou práci, společnost TOMÁŠ GOLÁŇ, daňová kancelář Vám nabídne komplexní daňové poradenství včetně individuálního přístupu.

Daňový poradce by se měl v co možná největší míře seznámit s klientovou situací, maximálně se vžít do rozhodovací role a jednat dle svého nejlepšího uvážení. Víme, že daňové poradenství není pouze o doporučeních a dobře míněných radách. Daňové poradenství v sobě skrývá i zastupování klienta před úřady či komunikaci s dalšími subjekty. Daňový poradce musí mít zkušenosti z praxe a musí se umět v oblasti daní velmi dobře pohybovat.

Daňové poradenství není pro podnikatelskou činnost přínosem pouze ve smyslu prodloužení termínu podání přiznání k dani z příjmu o tři měsíce. Společnost TOMÁŠ GOLÁŇ, daňová kancelář nabízí pod termínem DAŇOVÉ PORADENSTVÍ kompletní poradenství v oblasti českých daní. Což zahrnuje nejen komplexní daňové konzultace v návaznosti na české právní předpisy, ale také například řešení sporů s finančními úřady prostřednictvím řádných, mimořádných i opravných prostředků, prostřednictvím správních žalob ke správním soudům či podáním ústavních stížností prostřednictvím právního zástupce.

Co vše zahrnuje naše služba DAŇOVÉ PORADENSTVÍ?

V rámci služby DAŇOVÉ PORADENSTVÍ nabízíme velmi širokou škálu služeb, díky kterým budete moci věnovat svoji energii vašemu podnikání, zatímco my se postaráme o:

  • zpracování veškerých daňových přiznání
  • zastupování při daňových kontrolách
  • zastupování před orgány státní správy (finanční úřady, zdravotní pojišťovny, správa sociálního zabezpečení)
  • posuzování daňových dopadů různých ekonomických jevů
  • komplexní poradenství
  • řešení sporů s finančními úřady
  • pomoc při komplikovaných daňových kontrolách
  • zamezení zbytečným průtahům daňových kontrol ze strany finančních úřadů

Daňový poradce společnost TOMÁŠ GOLÁŇ, daňová kancelář, s.r.o.

Za léta naší existence, kdy vystupujeme jako daňový poradce a nabízíme naše služby jak jednotlivcům, tak firmám, jsme nasbírali mnoho zkušeností, které nejen nadále doplňujeme, ale také v každodenní praxi využíváme. Naše daňové poradenství tak stojí na kvalitních základech, jichž si naši klienti velmi cení.

Jsme profesionální daňový poradce nabízející našim klientům daňové poradenství prvotřídní kvality, které je založeno na spolupráci, oboustranné shodě a klientových specifických požadavcích.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.