FB

CRM & ERP UniQ

CRM & ERP UniQ - český manažerský informační systém pro firmy a podnikatele od 5 do 50 zaměstnanců. UniQ je také ekonomický systém, který zastává úlohu komplexního řešení firemní agendy. Mezi tyto agendy patří například účetnictví, fakturace, mzdy, skladové hospodářství a evidence, objednávky, výroba, prodej či CRM aj.

Myš

AWIS - pokladna a pokladní systémy pro všechny druhy prodejních činností. Nabízíme profesionální pokladní software pro pro všechny druhy obchodních činností, které vyžadují zúčtovací kasu, a to zejména pro restaurace, obchody, kavárny, trafiky, rychlé občerstvení, hotely, penziony a další gastronomická zařízení.

AWIS - pokladny a pokladní systémy můžete u nás koupit také prostřednictvím eshopu. Nabízíme široký výběr nejen pokladního softwaru, ale také hardwaru, jakou jsou dotykové monitory, tiskárny účtenek a další příslušenství. AWIS - prodáváme nejmodernější technologie v oblasti pokladních systémů, a to především registrační a dotykové pokladny pro restaurace, obchody, supermarkety a sítě obchodů s jakýmkoliv zaměřením na sortiment nebo služby. Pokladny obsahují náš pokladní software s desítkami velmi pokročilých funkcí, jež umožňuje provoz v českém, slovenském, ruském a anglickém jazyce.