10.04.2020

Aktualizace informací souvisejících s nákazou COVID-19 a podnikáním – podpora OSVČ

Myš

Osoby samostatně výdělečně činné mohou již žádat o podporu ve výši 25 000,-

První možností je odeslat email na zveřejněnou adresu finančního úřadu místně příslušného ke správě Vaší daně z příjmů, přičemž postup bude následující:


1) Vyplněnou žádost v souboru PDF vytiskněte.
2) Podepište vytištěnou žádost.
3) Podepsanou žádost naskenujte na Vašem skeneru nebo mobilním telefonem podepsanou žádost vyfoťte, tak aby byl text na kopii podepsané žádosti na fotografii čitelný.
4) Soubor scan/fotografii odešlete jako přílohu na předmětný email.
5) Správný email naleznete přímo v interaktivní žádosti. Do předmětu emailu uveďte „Žádost o kompenzační bonus pro OSVČ“.
6) Velikost souboru je omezena na 4 MB.

Odkaz na žádost:
https://www.financnisprava.cz/cs/financni-sprava/media-a-verejnost/nouzovy-stav/kompenzace-osvc/Zadost-pro-OSVC/Zadost-interaktivni-PDF?fbclid=IwAR3cDC2CRLjkRpCcBMonozuicnrZ3AqpwrtLZ5fRZWIrU3C9wYCUZMvjKa4

Podání žádostí na podatelně

Další možností je navštívit osobně Váš místně příslušný finanční úřad a vyplněnou žádost tam odevzdat na podatelně v úředních hodinách: Po a St 8:00 – 11:00 hodin, nebo vhodit do sběrného boxu Na finančních úřadech budou připraveny sběrné boxy v hodinách od 8:00 do 17:00 hod. v pracovních dnech. 

Elektronické podání

Pochopitelně existuje také možnost elektronického podání, tedy nechcete-li tisknout formulář, můžete vyplněnou žádost v souboru PDF vložit do své datové schránky a odeslat do datové schránky finančního úřadu místně příslušného ke správě Vaší daně z příjmů. Pokud máte uznávaný elektronický podpis, můžete také podat Vaši žádost bez nutnosti tisku. Žádost v souboru PDF nahrajte jako obecnou písemnost na Daňovém portále finanční správy

Tyto informace jsou aktuální k 10. 4. 2020.

 

 

 

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.