Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Nominace v kategorii „Daňař roku“

Nominace v kategorii „Daňař roku“

Naše firma byla nominována v soutěži Daňař roku v oblasti mezinárodní daně.
Zde pro nás můžete hlasovat: https://danar-roku.cz/hlasovani/formular/
Jedná se o kategorii s hlasováním odborné daňové veřejnosti.


Kdo je odborná veřejnost?
Odbornou daňovou veřejností se rozumí osoby na těchto (nebo obdobných) pozicích: daňový poradce/daňová poradkyně, daňový asistent nebo analytik či konzultant/daňová asistentka nebo analytička nebo konzultantka, daňový specialista, metodik nebo expert/daňová specialistka, metodička nebo expertka, daňový vedoucí nebo manažer nebo senior manažer/daňová vedoucí nebo manažerka či senior manažerka, daňový ředitel/daňová ředitelka, daňový partner či senior partner/daňová partnerka nebo senior partnerka, zaměstnanec/zaměstnankyně Ministerstva financí České republiky nebo Finanční správy.


Daňař roku 2018
Popis: Největší daňoví specialisté z vybraných oblastí, jež určuje porota. Každý rok bude vyhlášen Daňař roku z minimálně 3 následujících oblastí: DPH, daň z příjmů právnických osob, daň z příjmů fyzických osob, mezinárodní daně, transfer pricing, fúze a akvizice a správa daní (dále jen „soutěžní oblasti“).
Pravidla: Kategorie Daňař roku 2018 se vyhlašuje z minimálně 3 soutěžních oblastí (max. 5). Návrhy na nominace ze všech výše uvedených soutěžních oblastí zasílá odborná veřejnost prostřednictvím nominačního formuláře (viz Nominace) dostupného od 6. listopadu 2018 do 23. listopadu 2018 včetně. Na základě nominací vyberou pořadatel a porota následně min. 3 soutěžní oblasti, ve kterých se bude pro konkrétní ročník vyhlašovat Daňař roku.

  • Pořadatel a porota následně vyberou ze zaslaných nominací tzv. short list s až 10 jmény pro každou ze soutěžních oblastí.
  • Jedním z rozhodujících kritérií pro sestavení short listu je počet obdržených nominací. Platné od ročníku 2019: Z nominací budou automaticky vyloučeny osobnosti, které již získali ocenění v této kategorii v předešlých ročnících. Proto toto pravidlo se bude zohledňovat vítězství v ročníku 2018 a následujících, vítězství v předešlých ročnících se nebere v potaz.
  • V ostatním nejsou pořadatel ani porota při sestavování short listu nikterak omezeni.
  • Bude-li některý z odborných porotců navržen na nominaci v některé z oblastí a umístí se podle počtu obdržených hlasů na jednom z prvních 10 míst, nebude se výběru pro tuto oblast účastnit.
  • Pořadatel má možnost jednotlivý short list doplnit až o 5 jmen na základě divoké karty. Vybrané osoby pokračují v soutěži a pořadatel je po vyhodnocení nominací zveřejní v sekci Hlasování.
  • Hlasování pro odbornou veřejnost bude dostupné od 14. prosince 2018 do 7. ledna 2019.
  • Na základě získaného počtu hlasů vyhlásí pořadatel Daňaře roku pro každou z nominovaných soutěžních oblastí.
17. Prosinec, 2018

Další novinky

09. Říjen, 2020

Novela DPH platná od 1.9.2020

Novela nabývá účinnosti kromě ustanovení § 89 odst. 3 až 20, které se týkající zvláštního režimu pro cestovní službu a nabývají účinnosti...

Detail novinky
09. Říjen, 2020

Daň z nabytí nemovitých věcí se ruší

Zrušení má zpětnou účinnost, a to na ty případy, kdy byl vklad práva do katastru nemovitostí proveden v prosinci 2019 a...

Detail novinky