Kdo jsme a co děláme

Myš

Ing. Tomáš Goláň, jehož prostřednictvím vykonává společnost TOMÁŠ GOLÁŇ, daňová kancelář, s.r.o. daňové poradenství, Vám nabízí již 25 let profesionální komplexní služby nejen v oblasti daňového poradenství.

Daňová kancelář s.r.o. byla založena roku 2006 ing. Tomášem Goláněm, daňovým poradcem evidenční číslo 000219, účastníkem ustavující valné hromady Komory daňových poradců České republiky.

Jejím prvořadým cílem je poskytovat kvalitní, efektivní a spolehlivé služby v co možná nejkompaktnější podobě s důrazem na vysokou kvalitu, odbornost a plně individuální přístup.

Vlastní společnost TOMÁŠ GOLÁŇ, daňová kancelář s.r.o. vznikla 6.1.2006 a je zapsána v obchodním rejstříku pod spisovou značkou C 28997 vedenou u Krajského soudu v Ostravě.

Společnost TOMÁŠ GOLÁŇ, daňová kancelář se orientuje zejména na daňové, účetní a personální poradenství a další související ekonomické a účetní služby.

Disponujeme bohatými zkušenostmi v oblasti řešení sporů s finančními úřady, přičemž využíváme nejnovějších informačních technologií jak pro naše účely, tak pro účely maximální možné informovanosti na straně klienta.

Společnost TOMÁŠ GOLÁŇ, daňová kancelář s.r.o. byla založena roku 2006 ing. Tomášem Goláněm, daňovým poradcem evidenční číslo 000219, účastníkem ustavující valné hromady Komory daňových poradců České republiky, který v oboru daňového poradenství působí již od roku 1993.

Tomáš Goláň daňová kancelář s.r.o.

Společnost TOMÁŠ GOLÁŇ, daňová kancelář se orientuje zejména na daňové, účetní a personální poradenství a další související ekonomické a účetní služby. Jejím prvořadým cílem je poskytovat kvalitní, efektivní a spolehlivé služby v co možná nejkompaktnější podobě s důrazem na vysokou kvalitu, odbornost a plně individuální přístup.

CO S NÁMI ZÍSKÁTE?

V reakcích na požadavky klientů jsme rychlí a pružní. Disponujeme bohatými zkušenostmi v oblasti řešení sporů s finančními úřady, přičemž využíváme nejnovějších informačních technologií jak pro naše účely (elektronická komunikace s úřady, využití daňových informačních schránek), tak pro účely maximální možné informovanosti na straně klienta (přístup klientů na naše servery pro zajištění on-line informací).

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.