FB

Kdo jsme a co děláme

Myš

Ing. Tomáš Goláň, jehož prostřednictvím vykonává společnost TOMÁŠ GOLÁŇ, daňová kancelář, s.r.o. daňové poradenství, Vám nabízí již 25 let profesionální komplexní služby nejen v oblasti daňového poradenství.

Daňová kancelář s.r.o. byla založena roku 2006 ing. Tomášem Goláněm, daňovým poradcem evidenční číslo 000219, účastníkem ustavující valné hromady Komory daňových poradců České republiky.

Jejím prvořadým cílem je poskytovat kvalitní, efektivní a spolehlivé služby v co možná nejkompaktnější podobě s důrazem na vysokou kvalitu, odbornost a plně individuální přístup.

Vlastní společnost TOMÁŠ GOLÁŇ, daňová kancelář s.r.o. vznikla 6.1.2006 a je zapsána v obchodním rejstříku pod spisovou značkou C 28997 vedenou u Krajského soudu v Ostravě.

Společnost TOMÁŠ GOLÁŇ, daňová kancelář se orientuje zejména na daňové, účetní a personální poradenství a další související ekonomické a účetní služby.

Disponujeme bohatými zkušenostmi v oblasti řešení sporů s finančními úřady, přičemž využíváme nejnovějších informačních technologií jak pro naše účely, tak pro účely maximální možné informovanosti na straně klienta.

Společnost TOMÁŠ GOLÁŇ, daňová kancelář s.r.o. byla založena roku 2006 ing. Tomášem Goláněm, daňovým poradcem evidenční číslo 000219, účastníkem ustavující valné hromady Komory daňových poradců České republiky, který v oboru daňového poradenství působí již od roku 1993.

Tomáš Goláň daňová kancelář s.r.o.

Společnost TOMÁŠ GOLÁŇ, daňová kancelář se orientuje zejména na daňové, účetní a personální poradenství a další související ekonomické a účetní služby. Jejím prvořadým cílem je poskytovat kvalitní, efektivní a spolehlivé služby v co možná nejkompaktnější podobě s důrazem na vysokou kvalitu, odbornost a plně individuální přístup.

CO S NÁMI ZÍSKÁTE?

V reakcích na požadavky klientů jsme rychlí a pružní. Disponujeme bohatými zkušenostmi v oblasti řešení sporů s finančními úřady, přičemž využíváme nejnovějších informačních technologií jak pro naše účely (elektronická komunikace s úřady, využití daňových informačních schránek), tak pro účely maximální možné informovanosti na straně klienta (přístup klientů na naše servery pro zajištění on-line informací).