Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Kdo jsme a co děláme

Kdo jsme a co děláme

Společnost TOMÁŠ GOLÁŇ, daňová kancelář s.r.o. byla založena roku 2006 ing. Tomášem Goláněm, daňovým poradcem evidenční číslo 000219, účastníkem ustavující valné hromady Komory daňových poradců České republiky, který v oboru daňového poradenství působí již od roku 1993.

Tomáš Goláň daňová kancelář s.r.o.

Společnost TOMÁŠ GOLÁŇ, daňová kancelář se orientuje zejména na daňové, účetní a personální poradenství a další související ekonomické a účetní služby. Jejím prvořadým cílem je poskytovat kvalitní, efektivní a spolehlivé služby v co možná nejkompaktnější podobě s důrazem na vysokou kvalitu, odbornost a plně individuální přístup.

CO S NÁMI ZÍSKÁTE?

  • profesionalitu, díky využití služeb s garancí daňového poradce
  • přehled, díky soustředění služeb na jednom místě
  • jistotu, že nepromeškáte žádný termín splatnosti daní a jiných odvodů
  • čas, který byste jinak trávili sledováním změn zákonů
  • finance, díky snížení nákladů, které byste jinak utratili za školení a software

V reakcích na požadavky klientů jsme rychlí a pružní. Disponujeme bohatými zkušenostmi v oblasti řešení sporů s finančními úřady, přičemž využíváme nejnovějších informačních technologií jak pro naše účely (elektronická komunikace s úřady, využití daňových informačních schránek), tak pro účely maximální možné informovanosti na straně klienta (přístup klientů na naše servery pro zajištění on-line informací).