Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Mezinárodní stěhování - rychle a levně

Mezinárodní stěhování - rychle a levně

Nevíte jak na přestěhování do ciziny? Hledáte spolehlivou službu mezinárodního stěhování? Vyzkoušejte naši nabídku.

Stěhování levně Praha se zabývá kompletním stěhovacím servisem včetně mezinárodního stěhování za velmi výhodné ceny. Můžeme nabídnout nejnovější technické vybavení, bohaté zkušenosti a 100% spolehlivý tým kvalifikovaných odborníků. Jsme připraveni na stěhování čehokoliv a jsme pojištěni téměř na vše.

Co přestěhujeme v rámci mezinárodního stěhování

Zabýváme se stěhováním běžných bytů, kanceláří, firemních provozů i skladů. Můžeme vám přestěhovat pouze jednu věc i celou domácnost. Nebojíme se ani náročnějších úkolů jako je stěhování těžkých předmětů nebo citlivých strojů či laboratorních přístrojů. Stěhujeme hudební nástroje jako jsou klavíry nebo pianina i starožitný nábytek a umělecké 
předměty jako obrazy nebo sochy.  

Služby související s mezinárodním stěhováním 

Kdo si zvolí naši nabídku mezinárodního stěhování, může využít také řadu souvisejících služeb za velmi výhodné ceny. Jedná se zejména o zajištění obalového matriálu, zapůjčení přepravek a krabic, zabalení věcí, demontáž a montáž nábytku nebo odvoz a zajištění ekologické likvidace starého nábytku i nefunkčních elektrických nebo plynových spotřebičů.

Mezinárodní stěhování na klíč

Nemáte čas zabývat se stěhováním? Obáváte se složitého papírování při stěhování do exotických zemí? Vyberte si naše stěhování na klíč. Získáte kompletní servis, kdy spolu s vámi vše naplánujeme a my pak realizujeme veškeré práce i bez vaší přítomnosti. Provedeme demontáž obývací stěny i kuchyňské linky, vše pečlivě zabalíme včetně křehkých věcí, převezeme, smontujeme a na místě rozmístíme přesně podle plánu.

Naše přednosti

Proč si zvolit právě naše služby? Nabízíme velmi dobrý poměr mezi kvalitou služeb a cenou. Poskytujeme návštěvu naším technikem zdarma. Dále vám vypracujeme bezplatnou cenovou nabídku a zapůjčíme veškerý obalový materiál, krabice a přepravky. Dorozumíme se také anglicky a nabízíme práci o víkendech a svátcích bez jakýchkoliv příplatků.

Zaujala vás naše nabídka? Potřebujete se dále informovat. Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vám poradíme a vytvoříme nezávaznou cenovou kalkulaci.