Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Články

CRM & ERP UniQ

CRM & ERP UniQ - český manažerský informační systém pro firmy a podnikatele od 5 do 50 zaměstnanců. UniQ je také ekonomický systém, který zastává úlohu komplexního řešení firemní agendy. Mezi tyto agendy patří například účetnictví, fakturace, mzdy, skladové hospodářství a evidence, objednávky, výroba, prodej či CRM aj.

Investice do nemovitostí

Před vypuknutím finanční krize byla investice do nemovitostí považována za jednu z nejvýhodnějších investic. Spousta lidí, kteří měli finanční prostředky na to, aby je mohli investovat, je vložili právě do nemovitostí. Po investici už jen sledovali růst ceny. S příchodem krize ale mnoho investorů utrpělo značné ztráty.

Bojíte se hrozící exekuce kvůli nezaplaceným daním?

Ocitli jste se v těžké finanční situaci a nemáte na zaplacení nejen daní, ale i ostatních pohledávek? Bojíte se exekuce?

Leasing na auto nebo půjčku?

Auto potřebujeme skoro všichni, ale ne všichni na něj máme dost peněz. Pokud opravdu potřebujete mít svůj vlastní vůz, můžete jeho financování zajistit buď pomocí leasingu, nebo prostřednictvím půjčky.

Využijte finanční poradenství finančního portálu

Jestliže potřebujete kvalitní finanční poradenství, můžete bez větších problémů najít toho správného poradce a najít společně optimální řešení vaší situace.

Finanční poradenství v Plzni

Finanční poradenství je služba skutečně pro každého z nás, i když si myslíme, že ji nepotřebujeme. Pomáhá nám zvládnout naši finanční situaci a tím předcházet případnému osobnímu selhání, které se týká nejen našich financí. Poskytování nezávislého finančního poradenství je v dnešní době prakticky nutností!

Jak ušetřit čas při počítání peněz?

Jako správný podnikatel v gastronomickém odvětví určitě znáte, jak dlouho trvá, než spočítáte celou tržbu. Večer jste unavený po celém dnu práce a ještě musíte udělat několik objednávek a vše co je potřeba při provozu.

Hypotéka

Chcete si pořídit nový dům, pozemek, nebo byt? Hledáte spolehlivou společnost, která by Vám poskytla peníze na opravu?

Našli jste správně!

Správa pohledávek

Vedete úspěšnou firmu a pohledávek máte tolik, že je nestíháte ani vnímat? S tím Vám pomůžeme.

Finanční poradenství pro každou životní situaci

Jsme profesionály v oboru finanční poradenství. Připravíme Vám osobní finanční plán včetně posouzení Vašeho současného portfolia.Jsme profesionály v oboru finanční poradenství. Připravíme Vám osobní finanční plán včetně posouzení Vašeho současného portfolia.

Účetní firma v Praze

účetní a daňové poradenství, zabezpečí a zajistí řádný tok dokumentů, dokáže zajistit a vést zaměstnaneckou agendu a veškeré záležitosti s ní spojené – mzdy, výplaty na sociálním a zdravotním pojištění, zaměstnaneckou dokumentaci apod.

Zahradní párty stany - příjemné posezení s přáteli

Krásné letní počasí nás přímo vybízí k posezení s přáteli na zahradě.

Nejlepší bankovní účet

Na základních a středních školách se sice učíme, jak vypadají prvoci, jak probíhaly husitské války nebo jak se maluje akvarelem nebo jak fungují hodiny, ale takové praktické věci, jako je účetnictví nebo daně se v lavicích zkrátka neprobírají.

Vybavení kanceláře

Kancelář je místem práce, místem, které máme spojené s bolestmi zad od nepohodlné židle, pálením očí z neustálého zírání do počítače, zatuhlostí krční páteře a hlavně stresem.

Jak na osobní finance a investice

Za celý náš život procházíme různými životními situacemi. A i když si myslíme, že jsme je v danou chvíli...

Studium LL.M. a uplatnění v mezinárodní korporaci

Studium LL.M., tedy studium ukončené získáním profesního titulu „Master of Laws“...

Stěhování Brno, co nás čeká?

Máme před sebou stěhování Brno a najednou si zjistíme, že musíme zařídit spoustu záležitostí, které jsou nezbytné pro plynulý chod celé realizace stěhování.

Mezinárodní stěhování - rychle a levně

Nevíte jak na přestěhování do ciziny? Hledáte spolehlivou službu mezinárodního stěhování? Vyzkoušejte naši nabídku.